5 tipů na nezapomenutelnou svatbu!

Plánujete svatbu a chcete, aby byla dokonalá po všech stránkách? Aby se stala inspirací pro Vaše přátele a ještě dlouho se o ní mluvilo? Máme pro Vás 5 nejdůležitějších tipů, které Vám zaručí, že si o Vaši svatbě budou všichni povídat jako o naprosté parádě!

Svatba je bezesporu projekt obřích rozměrů, ale nevěšte hlavu, není to zdaleka tak složité, jak se zdá. Věcí na zařízení je spoustu, ale když si sepíšete seznam a určíte priority, mnohé Vám to usnadní. A o tom je přesně tento článek! Usnadnit Vám práci a prozradit tajemství dokonalé svatby!

V tomto článku se na body ,,osobního” svatebního seznamu a harmonogramu nezaměřujeme. Tam Vám samozřejmě nebudou chybět věci jako: vyřízení termínu s místní matrikou, prsteny, svatební šaty pro nevěstu, šaty pro družičky, oblek pro ženicha, vývazky, květiny pro maminky a babičky, vlasový a make up stylista a spoustu dalšího. My se zaměříme na ,,obecný” svatební seznam. Ten se totiž bezprostředně týká nejen Vás, ale zejména Vašich hostů. A právě jejich spokojenost je pro Vás zásadní! Uspokojte Vaše hosty a máte tu nejlepší reklamu zdarma. Jak ale dosáhnout toho, aby se Vaše svatba líbila? Jak prolomit náročnost svatebčanů?


1. Jak vybrat den D?

Vaše datum svatby hraje velkou roli. Ujasněte si, jakou svatbu chcete, tedy v jakém ročním období. Rozmyslete si, zda budete chtít sáhnout po magických a dobře zapamatovatelných datech jako např. 6.6., 7.7., 8.8. bez ohledu, na jaké dny v týdnu připadají nebo dáte přednost datu, který má pro Vás emoční význam. Myslete také na to, aby se termín hodil i vašim hostům. Nutno podotknout, že zmíněná ,,atraktivní” data jsou ve svatební branži dosti profláklé a tím, velmi rychle rezervované. Pokud tedy chcete být originální, vyberte si to, ke kterému Vy osobně budete mít nejblíže a plánujte s opravdu velkým předstihem.2. Kde to bude?

S termínem pak velice úzce souvisí místo konání a konkrétní styl svatby.

Přemýšlejte tak, aby vybrané místo bylo Vašimi hosty logisticky dosažitelné, aby byly k dispozici alternativní podmínky v podobě přenocování a nebo zajištění rozvozu. Hlavně, ať je vše pro hosty jednoduché a příjemné. Co se týče této logistiky, mnoho práce si ušetříte, pokud seznam hostů na přespání a odvoz vytvoříte předem.3. Výběr správného svatebního konceptu

Máme skvěle vybraný termín, výborně zvolené místo, které se bude úžasně snoubit se svatebním stylem. Do tohoto stylu by se mělo i vyzdobit. Než se Vaši hosté dostanou k rautu, usadí ke společnému obědu nebo jakkoliv připraví na obřad, přivítejte je welcome drinkem a nechte je porozhlédnout se po objektu. To je stěžejní moment! Dekorace by měla uchvátit a krásně ladit se stylem. Obřadní místo, květiny, svícny, vázy, sklo, svíčky, přírodní motivy, kovové předměty, zrcadla, pánský koutek, fotokoutek, chill out zóna, světýlka. To vše musí na první pohled brát dech a vyvolat u hosta chuť si to celé nafotit.4. Skvělé jídlo je základ!

Hosté se Vám již pokochali kolem, až jim z toho vyhládlo. Už první kanapky a mini zákusky mají důležitou roli - musí vypadat úžasně, a zároveň i tak chutnat. Z poloviny máte pak vyhráno, jakmile jsou chutné i ty nejmenší kousky, davy se k rautu jen poženou. Jídlo by mělo být hezky naaranžované, upravené a pravidelně doplňované. Neměly by chybět různé druhy masa, pečivo, zelenina ani ovoce. Všeho by měl být dostatek.


Skvělým doplňkem může také být sladký koutek. Dejte si také záležet na svatebním dortu, ať už bude jeden velký patrový nebo více stejných, ale menších, měl by padnout do stylu a být velkým lákadlem. Jak pro mlsné jazýčky, tak pro fotoaparáty.


Velmi dobře na svatbě vypadá, když se o pohoštění postará profesionál, který může grilovat ryby, steaky, hamburgery, připravovat tortilly nebo třeba čerstvé sushi. Každopádně Vaši hosté NESMÍ mít hlad!
5. Živá hudba nebo DJ?

Konečně se dostáváme k poslednímu bodu, který výše zmíněné jen doplní o tu malou, ale velmi významnou třešničku na dortu. HUDBA, nedílná součást každé svatby. Živá kapela, DJ nebo jejich kombinace? Jako nejpraktičtější se nám osvědčila třetí možnost. Přeci jen, profesionální kapela Vám většinou bude hrát jen do určitého času. Po jejich ukončení nastoupí DJ nebo prostě Vaše vlastní aparatura a jede se dál. Ozvučení budete také potřebovat na obřad a odpolední program pro hosty. Ať už si vyberete cokoliv, hudba je nezbytnou součástí Vašeho dne.Vidíte, a to je celé! Když se skloubí perfektní datum s úžasným místem, krásnou výzdobou, výjimečným jídlem a skvělou zábavou, nevznikne Vám nic jiného než DOKONALOST!


Věříme, že po přečtení našeho článku vykouzlíte tuhle naprosto dokonalou svatbu, o které se bude mluvit široko daleko! A my chceme být u toho!

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem či poptávkou po našich službách. Nezapomeňte sdílet náš článek s Vašimi přáteli.


Tým PR dekor

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše