Fotokoutky a Instax hýbou světem

I ten nejpropracovanější, dokonalý, svatební den uteče jako voda. Zprvu Vám zbydou živé vzpomínky, které však postupem času začnou blednout, až přijde chvíle, kdy svou paměť přestanete namáhat a raději sáhnete po svatební fotoknize. Právě zdokumentované chvilky Vaší svatby jsou to nejcennější, co Vám zůstane na celý život.


Ptáte se: ,,A není těch koutků na dnešních svatbách už trochu moc? Proč jsou považovány za nezbytné?" Na jednoduché otázky, jednoduché odpovědi. Každý koutek má totiž svůj nepostradatelný smysl. Současná moderní doba si o ,,nabídku" každého z nich přímo žádá.

Konkrétně fotokoutek, jako jediný ze všech svatebních koutků, se Vám postará o balík zdokumentovaných vtipných momentů plný rekvizit v rukou Vašich svatebních hostů.

Modernímu pojetí fotokoutků se nesnažte porozumět. Nejvíce ,,IN" Váš koutek bude, když zapojíte vlastní fantazii a představíte si, jaký styl na fotkách chcete vídat nejvíce na pěknou řádku let dopředu. My Vám s výstavbou pomůžeme. Ušijeme Vám koutek doslova na míru.

Velmi důležitým faktorem při výstavbě fotokoutku je zvolené místo, jelikož ho nejde postavit jen tak někam. Vzhledem k jeho zásadní roli ho rozhodně nemůžete ledabyle zastrčit. Naopak, musí být vystaven na odiv. Nicméně by měl mít kolem sebe zvláštní prostor, aby se u něho mohli hosté volně pohybovat. Rovněž se ujistěte, že místo fotokoutku je velmi dobře prosvětlené. Dostatečné světlo rovná se kvalitní fotografie.

Pro inspiraci si představíme, jaké podoby fotokoutků v dnešní době nejvíce frčí:


Rámy obrazů a domácí scéna

Nadčasovým a nejvíce vídaným fotokoutkovým stylem současných svateb jsou jakési scény tvořeny nepravými domácími stěnami s výřezy v podobě obrazů. Svatebčané stojí za stěnou a danými výřezy ze stěny vykukují ven. O 3D efekt na výsledné fotografii je tedy postaráno ve velmi originálním pojetí. Pro podtrhnutí domácké atmosféry se před stěnu dávají další bytové doplňky jako kanape, stolek, knihy apod.

Rámy obrazů různých velikostí a podob jsou velmi populární jako takové. Hosté je mohou jen tak držet před sebou nebo se rámy mohou zavěsit na větve stromu. Hosté se pak o ně jen zlehka opřou, ale výsledné fotografie vypadají vskutku úžasně.


Macramé fotokoutky

Ani na BOHO svatbách nepřijdou fotokoutky vniveč. Jejich úchvatný vzhled přímo vybízí k touze se u něj vyfotit. Kouzlo v umění macramé spočívá zejména v něžných přírodních tónech, které dodají fotokoutku tu potřebnou svatební romantiku.Přírodní styl

Zejména venkovským svatbám skvěle padnou koutky z přírodních materiálů. Sestavit je můžete velmi jednoduše například použitím kovové slavobrány, na kterou zavěsíte třeba bílý šifon nebo popínavou zeleň či kombinaci obou. K další podobné variantě ani nepotřebujete slavobránu. Bohatě postačí silnější větev stromu, na které rostliny zavěsíte. Pokud se Vaše svatba koná ve stodole, pro fotokoutkovou stěnu využijte třeba její vrata. Svícny, lucerny a světelné řetězy se Vám postarají o noční romantickou podobu koutku. Dejte si však pozor na rovnoměrné rozmístění světel. Také by světlo nemělo být příliš ostré. V takovém případě bude na fotkách Váš stín příliš tmavý.Fantazii se meze nekladou

Jak už bylo řečeno, u sestavování fotokoutku se můžete doslova vyřádit. Cokoliv nevšedního Vás napadne a bude se hodit do Vašeho svatebního stylu, bude unikát.

Krásně a vkusně ho ztvárníte například Vaší obřadní slavobránou, u které se stejně bude chtít každý druhý vyfotit. Skvělou volbou jsou také třeba staré, oprýskané, vintage dveře, které použijeme jako stěnu a dotvoříme kulisu přidáním další dekorace jako nábytek, knihy, kufry, světelný řetěz a popínavé rostliny.

Velmi romantickou variantou je ale přírodní houpačka zavěšená na silné větvi stromu dozdobená květinami.Balónkový fotokoutek

Balónkové fotostěny jsou celo tvořené z balónků a nebo slavobránou, kterou lemuje balónková girlanda. Nebo si můžete zvolit balónkovou scénu, kde Vám balónky budou hrát podstatnou roli, ale nezbytnou součástí budou i další prvky jako kusy nábytku či zrcadlo pro výsledný efekt.Svatební dekorace z fotografií

Zvolte originální způsob svatební výzdoby za použití rodinných fotografií. Fotky se dají dát do rámečků různých designů a rozvěsit na stěnu vyrobenou například z dřevěných palet nebo se postaví na dřevěné štafle. A Nebo je můžete jen tak rozvěsit po okolí přichycením kolíčky na šňůru.Instax aneb svatební kniha ihned

Pronajměte si na Vaší svatbu Instax. Hosté se parádně zabaví. Vyfotí se dle své libosti a jejich fotografii pak ihned nalepí do Vaší fotoknihy a připíší svatební věnování. Památku na Váš svatební den budete mít tedy hned po jeho ukončení.Věříme, že jste v našem článku našly mnoho inspirace právě pro Váš den ,,D". Rády Vám fotokoutek vyhotovíme na míru dle Vašich představ a svatebního stylu. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu či jakýchkoliv dotazů.


Shledaly jste článek užitečným a líbil se Vám? Uložte si ho na později a sdílejte se svými přáteli.


Těšíme se na spolupráci.


Tým PR dekor

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • Facebook
  • Instagram