Kovová dekorace na Vaší svatbě aneb držte krok s trendy 2021!

Chladivý dojem, ostré hrany, vytříbenost a symetrie. Kovové prvky ovládly svatební svět. Jejich oblíbenost tkví zejména v univerzálnosti a mnohostranném využití. Můžete jimi doplnit výzdobu téměř jakéhokoliv svatebního stylu. Když se skloubí jednoduchost s nápadem a krásou, výsledek je unikátní.


Kovová výzdoba se nejlépe hodí na moderní, industriální, přírodní či venkovské svatby. Žádná pravidla neplatí, nechte se plně řídit vlastním instinktem. Barvu kovu byste ale měly zvolit pouze jednu. Vybírat můžete z bronzové, zlaté, stříbrné, růžové zlaté nebo černé.


,,Jednoduchost je propracovaná složitost." Znáte tento citát? Můžeme jen potvrdit, že dokonale vystihuje proces svatební výzdoby. S kovovými dekoracemi se velmi dobře pracuje, jejich prostý design lze vyšperkovat do naprosté senzace.

Začít můžete hned u obřadu, kde zvolíte kovovou slavobránu. Zvláště populární je ve tvaru hexagonu. Bránu můžete nechat holou, i tak bude vypadat vkusně. Pokud se ji ale rozhodnete ozdobit, máte mnohé na výběr. Dekorace může být, jak po jejím celém obvodu, tak klidně jen v místech spojů. Živá nebo sušená květinová výzdoba? Nesáhnete vedle ani u jedné varianty.

Zlaté stojany na květinovou výzdobu jsou nevšedním a krásným doplňkem, který nenápadně podtrhne daný styl. Doslova vypíchne každé místo, na které stojan postavíte. Sadu 8 takových stojanů různých velikostí seženete přímo u nás.
Kovových doplňků existuje vskutku celá řada, je jen na Vás, jaké si na svou svatbu vyberete. Velmi hezky působí malé skřínky na prstýnky, které získají na půvabu ještě více po přidání svazku sezónního kvítí, lístků, větviček nebo bylinek.


Malé geometrické tvary, do kterých se dají vložit další motivy, můžete rozmístit kdekoliv kolem. Mohou Vám zdobit okolí relaxačního koutku, stoly nebo i bar.

U svatební tabule se zaslouží o výjimečnou intimní atmosféru kovové či skleněné svícny se zapálenými svíčkami nebo vázy s květinami. Dále můžete kov zakomponovat přímo do hlavního inventáře v podobě táců, talířů nebo třeba kalichů na víno.

Kovové předměty Vám jednoduše svým elegantním a decentním dojmem znevšední každý kout svatby.


Líbí se Vám tento styl svatební výzdoby? Chtěly byste si utvořit něco podobného, ale nemáte materiál? Koukněte na náš eshop.

Nebo byste rády měly někoho, kdo Vám výzdobu vymyslí a vytvoří? Neváhejte nás kontaktovat!


Nezapomeňte sdílet náš blog.

Těšíme se na spolupráci.


Tým PR dekor

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše