Naše nabízené služby, aneb co od nás můžete čekat?

Jsme eventová agentura a mimo naší půjčovnu dekorací se zabýváme i organizací svateb. Pokud plánujete svatbu a přechází Vás zrak z toho množství věcí, které budete muset zařídit, není vůbec nutné panikařit. Jako svatební koordinátorky jsme Vám schopny pomoci. Najmout si nás můžete celkově, ale i částečně. Záleží jen na Vás, jak velkou součástí Vašeho dne se staneme. V našem článku jsme proto sepsaly, jak naše služby fungují a co od nás vlastně můžete čekat.


Mezi naše nejčastěji nabízené služby patří “Svatba na klíč” nebo koordinátorské služby. Pokud sestavujeme Svatbu na klíč, koordinátorské služby jsou automatickou součástí. Pro naši práci je zásadní spolupracovat s týmem dodavatelů, které známe a můžeme se na ně spolehnout, abychom mohly poskytnout kvalitu, která se od nás očekává. Zároveň jsme schopny tyto služby nabídnout za lepší ceny, než kdybyste si věci zařizovali na vlastní pěst. Ve výsledku si ušetříte podstatnou míru starostí a slušné peníze. O tom, jak probíhá Svatba na klíč se ale rozepíšeme v dalším článku.


Co se týče služeb svatebního koordinátora, tyto služby jsou, bohužel, stále mylně chápány jako zbytečné a navíc drahé. Samozřejmě každá nevěsta je jiná, některé nevěsty mají určitou představu o svém dni, chtějí si vše zorganizovat samy nebo zaúkolovat své šikovné družičky, maminku či kamarádky. Je však důležité mít na paměti, že ve většině případů si tito “pověření nejbližší“ svatbu vůbec neužijí. Je také třeba vzít v potaz to, že daná osoba nemá zkušenosti, nebyla přítomna plánování, nemá dostatek informací, není schopna domyslet všechny problémy, které mohou nastat, a kterým je třeba předcházet a stejně bude pořád chodit za vámi ptát se na různé detaily. Z našich zkušeností tak výsledkem bývá unavená nevěsta, které se vše sype pod rukama. A tomu dokáže svatební koordinátor zabránit!


Co tedy nabízíme?


Předně Vás zveme na kávu (v této době tedy většinou virtuální) a konzultaci zcela zdarma. Vyzpovídáme Vás o Vašich představách, společně probereme Vaše finanční možnosti, představu o místu, stylu a naší případné spolupráci. Tyto základní informace poslouží jako odrazový můstek pro vytvoření celkového či částečného plánu Vašeho svatebního dne. Na základě Vašich požadavků pak můžete vybírat z několika nabízených balíčků týkajících se částečné či celkové koordinace svatby.


Vybírat můžete i jednotlivě z naší široké nabídky služeb:


Obřadní místo

Kompletně se Vám postaráme o místo obřadu. Vyzdobíme ho do Vámi zvoleného svatebního stylu, přivítáme a usadíme hosty, zařídíme věci spojené s místní matrikou, sestavíme plán slavnostního nástupu.


Hostina

Zařídíme, aby Vaše hostina byla perfektní po všech směrech. Slavnostní tabuli stylově vyzdobíme dle předem domluveného návrhu. Nabídneme námi prověřeného dodavatele cateringu, se kterým budeme posléze sestavovat Vámi zvolené menu.


Květinový servis Postaráme se Vám o kompletní květinovou výzdobu. Výzdobu obřadního místa, svatebního okolí, slavnostní tabule, kytice pro nevěstu, maminky, babičky a družičky, korsáž pro ženicha a vývazky pro svatebčany.


Sladký koutek

Svatební dezerty včetně dortu si zaslouží svůj vlastní koutek, kde se budou vyjímat a lákat hosty. Zajistíme neodolatelnou sladkou tečku, jak na pohled, tak i na chuť.


Nápojový koutek

Zvláště v letních měsících se jedná o nepostradatelnou složku svatebního dne. Vaši hosté ji v horku opravdu ocení. Zajistíme vkusný nápojový koutek plný karaf a skleněných džbánů s domácími limonádami dle Vašeho výběru.


Fotokoutek Další místo, které na žádné svatbě nesmí chybět. Fotokoutek se Vám postará, jak o zábavu, tak o Vaše hosty, když například zrovna budete na novomanželském focení. Po svatbě se budete vracet hlavně ke vzpomínkovým fotografiím, kterých bude nejvíce z obřadu a právě z fotokoutku. Postaráme se Vám o jeho vzhled tak, aby ladil s Vaším stylem svatby plus zajistíme ideální rekvizity. Nově Vám můžeme také zapůjčit Instax. Ještě v den svatby tak dostanete do ruky album plné krásných, papírových fotek a nemusí týdny čekat, až fotograf fotky upraví. Nemluvě o tom, že svatebčané si během focení a vymýšlení vzkazů a přání do alba užijí hromadu zábavy.


Pánský koutek

Dopřejme i pánům vlastní vytyčený prostor, kde si společně poklábosí u sklenky dobrého pití a kvalitního voňavého doutníku. Vymyslíme a sestavíme Vám luxusní pánský koutek, na který Vaše mužské osazenstvo bude vzpomínat ještě dlouho po svatbě.


Relax zóna

Relaxační koutky neboli chill out zóny se staly velmi oblíbeným svatebním prvkem. Vaši hosté se mohou uvelebit na polštářích či dekách a s knihou nebo sklenkou dobrého pití načerpat síly na další program. Relaxační ale i třeba dětský koutek Vám vytvoříme na míru dle Vašich požadavků.

Prohlédněte si kompletní výčet našich služeb na našich webových stránkách www.prdekor.com, kde se dozvíte vše potřebné.


Zaujaly Vás naše svatební služby? Nebo máte jakékoliv dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.


Budeme se těšit na naši spolupráci.


Tým PR dekor

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • Facebook
  • Instagram