Nový rok, nová půjčovna dekorací!


Většina z Vás nás zná pod názvem eventové agentury Party Rebels s.r.o. Od jejího vzniku máme na kontě spoustu akcí, plesů, oslav a svateb, které jsme pro Vás vymyslely, naplánovaly a zrealizovaly.

S novým rokem jsme se ale pustily do zbrusu nového projektu.

Naše nová půjčovna svatebních dekorací vyšperkuje Vaší svatbu k dokonalosti podle nejnovějších trendů.


"Protože ne každá nevěsta požaduje svatební koordinátorku, naše půjčovna dává možnost, aby si daná nevěsta sama vybrala z velkého množství svatebních dekorací, které si pak naaranžuje dle vlastního stylu a chuti. Tento nápad v nás dřímal hodně dlouho, ale vzhledem k náročnému programu nám nezbyl čas na jeho realizaci. Až minulý rok, ve kterém se společenské akce převážně nemohly konat, jsme konečně mohly naše plány uskutečnit. Odteď si i nevěsty z našeho okresu přijdou na své a svou pohádkovou svatbu si vyzdobí dle libosti."


Vypůjčením věcí místo nákupu šetříte přírodu, peníze a máte méně starostí s prodejem koupených dekorací po svatbě. Navíc se s námi můžete poradit, co a jak zkombinovat - rády se podělíme o naše letité zkušenosti.


Naším hlavním cílem je co nejvíce Vám usnadnit plánování a organizaci svatebního dne, proto doufáme, že v naší půjčovně najdete, co hledáte a to od malých dekorací až po slavobrány a nebo třeba odpočinkové zóny.


Tým PR dekor

25 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše