Novinky v naší půjčovně

Aktualizace: před 6 dny


Svatební sezóna nabírá na obrátkách a my přicházíme stále s novými tipy, jak udělat Vaše svatební přípravy jednodušší a celou událost jedinečnou. V následujícím článku Vás seznámíme s nejnovějšími produkty naší půjčovny, které si okamžitě získají Vaši pozornost pro svá originální a široká využití.Bronzová slavobrána

Kovové slavobrány jsou v současné době nevěstami velmi oblíbené. Využít je mohou během svatebního dne hned několikrát. A to zejména díky jejich snadné manipulaci. Oproti dřevěným slavobránám jsou totiž velmi lehké. Je tudíž možné velmi jednoduše pozměnit design a z obřadní slavobrány sestavit například dekorativní ceduli nebo třeba fotokoutek.


Obřadní slavobrána


Fotokoutek

Vzhledem ke snadnému přemístění slavobrány není přeměna ve stylový fotokoutek nikterak časově náročná. Velmi vkusně ho lze doplnit o svítící neonová písmena, která se stávají hlavními zářícími aktéry moderních svateb.


Dekorativní cedule

Naši slavobránu můžete využít také jako uvítací, informativní či dekorativní ceduli, která Vám opticky vyvýší daný prostor a dodá mu tu pravou atmosféru. Jako výplň cedule můžete opět použít neonová písmena, která vypadají úchvatně a při setmění úžasně podtrhnou romantické prostředí.

Foto: Aneta Juříková, www.jurikova.cz Instagram: anetajurikova.photography


Zaujaly Vás svítící nápisy? Tento zářivý trend si u nás vzaly do parády Neonlove, které můžete sledovat, jak na facebooku, tak rovněž na instagramu.


Dekorativní cedule sladkého koutku

U sladkého baru rovnou zůstaneme a představíme Vám novinku číslo dvě.


Originální zpestření Vašeho sweet baru

Stojany na donuty se za poslední měsíce řadí mezi "must have" na všech událostech slavnostního charakteru, kde má sladký koutek svoje zvláštní vytyčené místo. Kromě skvělého výsledného dojmu, je jeho účelem naprosto záměrně vystavit na odiv všechny ostatní dezerty v okolí.

Sestava i manipulace se stojanem je velmi snadná, můžete tedy stojan přenášet, jak se Vám zlíbí.

Zaujal Vás některý z našich nových produktů? Navštivte naší půjčovnu svatebních dekorací, kde se dozvíte detailní informace o každém z nich a mnohých jiných, které zcela jistě získají na Vaší svatbě své uplatnění.


Nezapomeňte článek sdílet s Vašimi přáteli a uložit si ho na později.


Váš tým PR dekor

19 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše