Odpočívat na svatbě? Ano!

Tento nápad pochází z Ameriky, kde je populární již několik sezón. Jakmile doputoval k nám, také si hned získal své příznivce. Není divu, kdo by se nechtěl během náročného svatebního dne na chvilku ztratit a takzvaně dobít baterky?


Nejen pro nevěstu a ženicha je svatební den velmi fyzicky náročný. Pro svatebčany bývá tento den také dost vyčerpávající. Relaxační zóny se nám velmi osvědčily! Ocení je opravdu každá věková kategorie.

Relaxační, nebo-li chill out, zóny se postupně stávají běžnou součástí každé svatby. Jedná se o jakýsi uměle vytvořený koutek, do kterého si Vaši hosté půjdou odpočinout nebo si prostě, jak se tak říká, hodit nohy nahoru. Jak ale takovou zónu vytvořit? Pojďme se na to společně podívat.


Jak vidíte níže, styly jsou různé a je jich mnoho. Vy tu svojí zónu budete určitě ladit do celkového vzhledu Vaší svatby. Pro venkovní přírodní svatby se rozhodně hodí paletový základ a doplňky v Provence stylu.
Kam takový koutek vůbec umístit?

Možná se to nezdá, ale místo, které pro relaxační zónu zvolíte, je zásadní pro její účel! Jak už z názvu plyne, jedná se o místo odpočinku, proto budete volit odlehlejší místo od centra dění. Čím více klidu a ticha, tím lépe!


Jak chill out zónu vytvořit?

Neděste se, je to velmi snadné. Stačí Vám několik dobře sladěných polštářků, dek, lucerniček se svíčkami, pár knížek, stoliček, křesílek. Tohle všechno můžete i zastřešit. Výsledkem bude tedy relaxační stan nebo teepee.


Kromě čtení si tam můžou Vaši hosté zahrát třeba zahradní piškvorky, které si také můžete objednat v našem eshopu.

Vše záleží ryze na Vás, ale my opět rády poradíme a podělíme se o vlastní zkušenosti. Víme, co se nejlépe kombinuje a jaké typy jsou nejoblíbenější. Neváhejte se na nás obrátit.


Líbil se Vám náš článek? Sdílejte ho se svými přáteli.


Tým PR dekor

18 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše