Jak originálně uvítat hosty na Vaší svatbě

Nevšední forma uvítání svatebních hostů je při současných trendech už běžnou záležitostí. Ať už plánujete přivítat své hosty prostřednictvím tradiční uvítací cedule, a nebo třeba sestavit přímo účelový uvítací koutek, Vaše uvítání musí zaujmout, být nepřehlédnutelné, stylové a nápadité. Jen tak bude první dojem z Vaší svatby zaručeným úspěchem.


V tomto fotoblogu Vás provedeme řádkou nejpopulárnějších způsobů uvítání svatebních hostů současné doby.Uvítací cedule

Velmi jednoduchá a stylová varianta, jak decentně uvítat svatebčany. Cedule s uvítáním se vyvýší pomocí stojanu a dozdobí květinami a dalšími dekoračními prvky. Nic víc není, k takto jednoduchému ale krásnému uvítacímu stylu, potřeba.Uvítání vepsané do obrazu

Zrcadla a rámy obrazů různých stylů a velikostí jsou na letošních svatbách velmi oblíbenou součástí výzdoby. Důraz na daný svatební styl Vám tedy výrazně podtrhne zarámovaná volba uvítání.
Sestavte uvítací koutek

Tematických koutků není nikdy dost a i ten "uvítací" tvoří podstatnou roli. Máte dostatek místa? Využijte ho. Sestavte koutek z kombinací květinové výzdoby, nábytku, luceren, rámečků a zrcadel a máte dokonalé uvítání ihned.
Welcome drinky v podobě chutných koktejlů

Bezpochyby nejoblíbenější uvítací způsob! Zejména oceňovaný v horkých letních dnech, kde se hosté již při vstupu příjemně osvěží. Zkrátka, dobře vychlazeným chutným drinkem nikdy nic nezkazíte. Naopak, takové uvítání si hosté hned zapamatují.
Šumivá sázka na jistotu

A skončily jsme u klasiky. Staré dobré bublinky, bez kterých si jen zřídka dokážeme představit jakýkoliv druh oslavy. Zvláště událost, jakou je svatba, si o šumivé proudy přímo říká. Tyto lákavé dech beroucí stojany plné šumivého sektu nepřehlédne žádný s přicházejících hostů.A jaké uvítání Vašich hostů zvolíte vy? Zaujaly Vás naše tipy? Budeme rády, když se o náš fotoblog podělíte s přáteli.

Potřebujete s něčím poradit nebo máte zájem o zapůjčení materiálu k sestavení uvítacího koutku? Neváhejte nás kontaktovat.


Tým PR dekor

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše