Řekněte to slavobránou!

Rok od roku jsou slavobrány větším a větším hitem, fantazii se meze nekladou a nevěsty přicházejí s neuvěřitelně originálními kousky. Není divu! Vždyť je to místo, kde se snoubenci poprvé o svatební den setkají a udělají pod ní první krok do společného života. To si přímo říká o pořádné dekorační řádění. Trendy 2021 jsou totiž opět dechberoucí!


"Ať už plánujete svatbu v jakémkoliv stylu - luxusní, venkovskou, zimní, letní, industriální, v boho stylu, na pláži, v lese, na farmě, na zámku, s tradicemi nebo bez - jedna část nebude chybět na žádném harmonogramu, a to OBŘAD! Nejdůležitější částí celého dne, během kterého se pořídí nejvíce fotek je bezesporu tento moment. A ty chce mít každá nevěsta nejkrásnější, proto je výběr té pravé slavobrány pro Vaši svatbu zásadní!"
Proč by neměla slavobrána na Vaší svatbě chybět?

Vaše slavobrána by o Vás měla něco říct, je jakýmsi odrazem a dá se říct i hlavním symbolem celé svatby. Co Vám zůstane v ruce po Vašem dni? K čemu se můžete vracet a zavzpomínat si ještě dlouhá léta po svatbě? K fotografiím! Slavobrána bude bezpochyby na nejvíce z nich. Vaši hosté ji vnímají i jako hlavní "fotokoutek", po obřadu se k ní zkrátka poženou davy. Musí tedy rozhodně stát za to a parádně ladit s ostatní svatební dekorací. Do jakého stylu slavobránu nazdobit?

Na trhu je pár základních tvarů slavobrán, ale styl, do kterého si jí pak vyzdobíte, je ryze na Vás. Nejčastěji se brány zdobí kombinací textilu (voál, šifon) a květin (živé, sušené), ale zároveň nic nezkazíte, pokud se rozhodnete slavobránu nezdobit vůbec. To může být skvělou volbou pro industriální svatby, sama o sobě je totiž dokonalým dekoračním prvkem.

Jaké slavobrány se vůbec dělají?

Slavobrány jsou nejčastěji dřevěné nebo kovové a různých tvarů - kruh, čtverec, trojúhelník nebo třeba hexagon. Svoji bránu si můžete klidně i vyrobit sami, ideálně pokud je Vaše svatba venkovského stylu - stačí tři kmeny oblíbeného stromu (např. bříza), které jednoduše spojíte do tvaru brány nebo stanu a dozdobíte třeba jehličím.Vše najdete u nás

V naší půjčovně nabízíme čtyři nejžádanější typy slavobrán. Máte nějaké dotazy nebo potřebujete s výzdobou pomoci? Neváhejte se nás zeptat třeba v komentáři.


Pokud Vám přišel příspěvek užitečný, nezapomeňte si ho uložit, ať se k němu můžete kdykoliv vrátit. Budeme rovněž rády za sdílení. 😊


Tým PR dekor25 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše