Rozsviťte si Váš svatební den

Máte obavy, že s přicházejícím soumrakem je konec svatební atmosféře a dokonalým fotkám? Nenechte se zmást, na řadu přichází Vaše světelná výzdoba, která druhou polovinu dne odpálí takovým stylem, že z výsledných fotek se bude tajit dech!

Není nic krásnějšího, než když se po západu slunce Vaše svatba rozsvítí jako vánoční stromeček. Rázem vznikne taková atmosféra, ze které romantika přímo čiší. Světýlka by proto na Vaši svatbě rozhodně neměla chybět. Nejen, že půjdete s dobou, ale i druhá polovina Vašeho dne bude nezapomenutelná a nebude postrádat jiskru. Ukažme si několik způsobů, jak vykouzlit krásnou světelnou výzdobu, která bude na fotkách doslova zářit!

Vypíchněte místo obřadu i za tmy

Osvětlené slavobrány vypadají rozsvíceně kolikrát mnohem kouzelněji, než za bílého dne. Nemusíte být tedy smutní, že den pomalu končí. Noční fotky u svítící slavobrány budou úchvatné. Variant je hned několik. Bránu můžete vyzdobit světelným řetězem nebo ji nechat bez světýlek a rozsvítit pouze místo kolem. Rozprostřete pár svícnů nebo luceren se zapálenými svíčkami a romantika je na světě..


Utvořte si fotostěnu pro noční focení

Svícny, lucerny, světelný řetěz a stěna z několika hexagonových rámečků. Nic jiného není třeba pro stvoření naprosto magického plácku, u kterého budou novomanželé vypadat úchvatně.Světelná zástěna

Pro svůj decentní intimní dojem si světelné zástěny získaly na popularitě už v minulém roce. Podle letošních trendů jsou absolutně nepostradatelné zejména na venkovských svatbách. Utvořit z ní můžete noční fotostěnu nebo ji zavěsit dokola a oddělit tím určitý prostor.Světýlka mohou zářit i ve dne

Visací květiny jsou letošním hitem svatební tabule a pokud je proložíte řetězem plným žárovek různých velikostí, vytvoříte tím velmi vkusnou, nevšední, romantickou atmosféru při stolování. Hned Vám bude chutnat o to více.


Světelné nápisy a tabulky

Tento krásný světelný doplněk může vítat Vaše hosty již při vstupu, na baru a nebo třeba u fotokoutku. Z písmen si můžete sestavit cokoliv, ať už je to Vaše společné motto, jména, iniciály či nějaké slovo, které Vás vystihuje.

Pojďme společně rozzářit Vaši svatbu

Vyberte si v naší půjčovně z široké nabídky světelných produktů pro Váš den. Přáli byste si rovnou od nás vše vyzdobit? I tuto službu včetně i celé koordinace nabízíme.


Líbil se Vám tento blog? Odpověděl na Vaše otázky? Prosíme o Vaše sdílení nebo komentář. Pokud stále hledáte odpovědi, neváhejte se na nás obrátit!


Jsme tu pro Vás!


Tým PR dekor

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše