Jak obohatit harmonogram Vašeho svatebního dne


Tápete, co všechno zařadit do plánu Vašeho dne, aby byl něčím zvláštní a upoutal hosty? Možností, jak přirozeně udržovat zábavu v chodu, je hned několik. Připravily jsme pro Vás výčet těch nejoriginálnějších tipů, jak vyplnit veškerá hluchá místa a udržet skvělou náladu až do brzkých ranních hodin.Takový svatební harmonogram dokáže mnohdy dosti potrápit. S ohledem na okolnosti, jako časový sled a obava z potenciálního propadu zábavy, není jeho tvorba vždy úplně snadná. Pojďme se společně podívat na to, co by nemělo chybět a co naopak můžete s klidem vypustit ze stylového svatebního harmonogramu dnešní doby.Nezapomeňte na tradiční hod kyticí

I když se Vám tento kousek může zdát zevšednělý, nenechte se mýlit. I pro mužské osazenstvo, se jedná o velmi oblíbenou pasáž svatebního dne. Pokud si přesto nepřejete jít tradiční cestou, zvolit můžete jiný způsob "ponechání" kytice jedné z Vašich svobodných kamarádek. A to například stříháním stuh, které jsou upevněny ke kytici, kterou nevěsta drží nad hlavou uprostřed kruhu.
Odpolední sladká tečka

Kdo se obvykle netěší na dobrou odpolední kávu s chutným zákuskem. Zejména na svatbách si sladké hodování hosté užívají do sytosti. Nepodceňte ani tento detail a ozvláštněte tyto chvíle úžasným sladkým koutkem, pronajměte si café karavan, a nebo osvěžte Vaše hosty chutnou rolovanou zmrzlinou.
Novomanželský kvíz

Zapomeňte na časově náročnou dražbu střevíce nebo na hry typu svatební kočár. Dejte Vašim kamarádům volnou ruku k vytvoření originálního setu peprných otázek na konto novomanželů. O zábavu rozhodně nebude nouze. Na internetu je k dispozici obecný mustr. My ovšem doporučujeme zakomponovat přihlížející diváky. Nechte kolovat mikrofon, ať se každý Váš host zeptá na to, co ho osobně zajímá nebo ho nechte alespoň zvolit ze seznamu předem vybraných otázek.Poznej svého manžela/ku

U testování novomanželů ještě chvíli zůstaneme. Další z mnohých her, která Vaše hosty zaručeně pobaví je "Poznej svého partnera". Ve skutečnosti se jedná o dvě hry, ve kterých se každému z novomanželů zavážou oči. Ženich má většinou za úkol najít svou manželku v řadě vybraných žen pomocí poznání její nohy. Nevěsta naopak musí najít svého ženicha dle jeho pozadí. Proto je třeba adepty vybírat velmi pečlivě.Bublinky aneb záruka úspěchu

Sáhněte po jistotě, kterou budete luxusním způsobem servírovat Vaším hostům. Zvažte Prosecco autíčko, mini karavan a nebo se jednoduše pusťte samy do tvorby jedinečného perlivého koutku.
Večerní hodování

Západem slunce Vaše svatební veselí zdaleka nekončí. Zahrňte do harmonogramu večerní grilování pod širým nebem. Nebo dáváte přednost sushi či pizze? Výběr záleží zcela na Vás.


Zdroj: PinterestVěříme, že díky tomuto článku obohatíte Váš svatební harmonogram o pěknou řádku originalit, které se postarají o nepřetržitý chod zábavy.

Uložte si ho na později a nezapomeňte sdílet s přáteli. Potřebujete poradit? Rády Vám sestavíme harmonogram na míru.


Kontaktujte nás.


Váš tým PR dekor

20 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše