Zaujměte originálním sladkým koutkem!

Candy bar, sweet bar, sladký bar nebo sladký koutek? Je jedno, jaký název si vyberete, všechny vyjadřují to samé. Cukrovinkám na talířích rozprostřených po stolech dávno odzvonilo a na seznamu trendy svateb už pár sezón bodují takzvané sladké koutky.


Je Vaše sladké menu plné úchvatných kousků? Nechcete, aby je zastínily jiné pochoutky z Vašeho rautu? Vyčleňte menší prostor pár kroků od hlavního rautu, který bude patřit výhradně sladkým dobrotám. Místu dejte název a vytvořte ho tak, aby byl na dálku nepřehlédnutelný.


Sladké bary se v posledních letech stávají spíše jakousi svatební atrakcí. Důvodem k tomu je, že páry čím dál častěji volí nezvyklé styly těchto barů. Právě tato netradičnost a neokoukanost z nich dělá naprosto originální svatební kousky a jako bonus, velmi chutné!

Jak by měl takový koutek vypadat?

Je to zcela na Vás, jakou podobu koutku zvolíte. Snažte se ale neodvrátit od stylu, do kterého máte svatbu. Existuje celá řada nevšedně vypadajících koutků, které doslova berou dech. Ale pozor, jeho dechberoucí dojem nezískáte jen správným výběrem místa, nábytku a pochoutek, zásadní roli rovněž hraje jeho finální výzdoba, která se by se měla skládat např. z květin, do kterých zdobíte celou svatbu. Potom teprve bude výsledek dokonalý!


Ať už bude Vaše svatba na statku či na farmě nebo ve stylovém retro duchu, koutek bude vypadat naprosto idylicky ze starého kredence, skříňky, stolu, štaflí nebo dokonce třeba trakaře. Váš Candy bar na trakaři bude vypadat úžasně a skvěle padne k letním svatbám.
Podob je opravdu mnoho. Každá se odráží od stylu nevěsty a ženicha a místa konání samotné svatby. K sestavění koutku postačí i třeba jen police. A pokud si nechcete dělat s koutkem žádné starosti, můžete si ho objednat. Rozhodně se nebudete rozcházet s nejnovějšími trendy, když se rozhodnete mít na své svatbě Food truck.

Sledujte Moris´s Café na facebooku nebo instagramu.
Dejte koutku svůj název

Sáhněte po menší ceduli, rámečku nebo třeba svítících písmenech. Váš bar byste měli pojmenovat a název vystavit tak, aby byl čitelný a dobře viditelný z dálky. Hosté si tak lehce zmapují terén a budou se lépe orientovat.
Co by v koutku nemělo chybět

Vybírat můžete z nepřeberného množství. Velmi oblíbené se staly stěny na koblihy. Ne jen, že vypadají velmi vkusně, ale díky těmto stěnám vyženete Váš bar do výšky, což má obrovské plus. Nebude možné ho přehlédnout. A když Vám poleva na koblihách bude ladit s designem svatby, celkový dojem ze sladkého koutku bude vskutku úchvatný.


Kromě donutů, můžete bar doplnit o stylové cupcaky, popcaky (dortová lízátka na špejli), makronky, mini zákusky, svatební koláčky, mini skleničky s panna cottou se sezónním ovocem a v neposlední řadě Váš svatební dort.


Opět je samozřejmě čistě na Vás, jaký dort si vyberete. Patrový dort zaujme více očí, jelikož bude výš, než ostatní dezerty. Je nutno ale poukázat na fakt, že v dnešní době spíše letí tzv. mini svatební dorty. Jedná se o více totožných dortů, ale menších a odlišných rozměrů. Zároveň stále více přestávají být v módě honosné a těžké dorty potažené fondánem či marcipánem. Upřednostňují se tzv. nahé dorty, které v kombinaci s květinami vypadají neodolatelně a lehce.Při letních svatbách je osvěžení nutností

Kromě sladkého koutku, který se stal už nezbytnou součástí téměř každé svatby, je stejně důležitý tzv. osvěžující koutek na svatbách v horkých letních dnech. V koutku by neměly chybět džbány nebo karafy s vodou/citronádou/oranžádou, domácí ovocné nanuky nebo například rolovaná zmrzlina.
Doufáme, že Vás náš článek inspiroval natolik, že už máte živou představu o tom, jak bude vypadat Váš sweet bar. Nezapomeňte, že nejprve musí zaujmout svým sladkým vzhledem, který aktivuje všechny smysly. Jeho výzdobu tedy rozhodně nepodceňte!


Vyberte si v naší půjčovně to ideální pro Váš koutek. Rády byste, abychom pro Vás koutek připravily? Není problém! Obraťte se na nás.


Tým PR dekorNejnovější příspěvky

Zobrazit vše